Portrety z Trofeum WCS Gosu dostępne na Battle.net - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 05.11.2014

Portrety z Trofeum WCS Gosu dostępne na Battle.net

Na Battle.net wprowadzono nowe portrety, które otrzymają wszyscy posiadacze całorocznych abonamentów Twitch w rozgrywkach lig WCS oraz GSL. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną informacją na ten temat.

Chcecie dzielić się swoją e-sportową pasją na każdym kroku, ale do tej pory nie mogliście robić tego w samej grze. Na szczęście udostępniliśmy właśnie portret Trofeum Gosu. Posiadacze całorocznych abonamentów Twitch dla rozgrywek WCS oraz GSL znajdą kod na portret w swojej skrzynce odbiorczej Twitch. Nowi abonenci otrzymają kod od razu po wykupieniu dostępu do kanału WCS – w cenie 4,99$.

Wejdźcie do walki rankingowej i wzbudźcie strach wśród przeciwników, którzy będą myśleć, że umiecie wykorzystywać helbaty w sposób równie szalony co Polt lub powstrzymywać działa fotonowe niczym Life. Lub po prostu pokażcie, że kochacie e-sport!

Całoroczny abonament zapewni najbardziej oddanym fanom również dodatkową subskrypcję na finały światowe WCS, które odbędą się na BlizzConie w dniach 7-8 listopada i transmitowane będą na naszym kanale WCS. Abonenci otrzymają też specjalne odznaki, wyjątkowe emotikony i oczywiście portrety Trofeum Gosu z motywami wszystkich trzech ras.

Jeśli jesteście abonentami Twitcha, ale nie otrzymaliście kodu, skontaktujcie się z obsługą klienta Twitcha.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości