Przyszłość serwisu diablo3.net.pl - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 04.11.2014

Przyszłość serwisu diablo3.net.pl

Po przeszło 7 latach odkąd powstał serwis diablo3.net.pl stworzyliśmy wspólnie z Wami centrum informacji o najnowszej odsłonie serii Diablo. Przez ostatni rok wspólnie z redakcyjnymi kolegami portalu BattleNet Network prowadziliśmy dyskusję na temat tego, w jakim kierunku chcielibyśmy prowadzić serwis tematyczny Diablo jak i pozostałe, znajdujące się w naszej bazie. Przyszedł zatem czas na podzielenie się z Wami informacją o naszych planach w stosunku do serwisu diablo3.net.pl.

Tak wyglądaliśmy od 2008 do 2014 roku.

Chcielibyśmy rozwijać się tworząc bazę newsową o Waszej ulubionej grze. W związku z powstaniem oficjalnej strony społecznościowej Diablo III Reaper of Souls zmieniliśmy nieco podejście do publikowanych informacji na naszym portalu. Nie będziemy bowiem tworzyć kolejnych działów o klasach, bestiach czy przedmiotach. Uważamy, że doskonałą skarbnicą wiedzy jest oficjalna strona gry. Skupimy się na przekazywaniu informacji o Diablo III na naszym nowym portalu Battlenet.pl, gdzie publikowane będą informacje o wszystkich grach ze stajni Blizzard Entertainment. Wkrótce stosowna informacja pojawi się na łamach wszystkich naszych stronach tematycznych.

Strona diablo3.net.pl nadal będzie dostępna dla wszystkich, jednak aktualności będą publikowane na nowej platformie BattleNet Network. Zanim pojawi się nasza oficjalna nota na temat naszych planów chciałbym jedynie wspomnieć, że portal Battlenet.pl będzie aktualizowany o nowe moduły. W chwili obecnej jesteśmy w bardzo wstępnej fazie testów i nowe funkcjonalności są w trakcie tworzenia. Nie chcemy jednak czekać w nieskończoność z otwarciem portalu, dlatego już teraz zapraszamy Was na Battlenet.pl.

To nie koniec, to dopiero początek czegoś nowego i wspaniałego, mamy nadzieję, że pomożecie nam współtworzyć portal i jego zawartość. Jednocześnie zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku. Zapraszamy! :-)

Komentarz (4)

 • ale to tak będzie ze wszystkimi podstronami? nie wiem co o tym myśleć zobaczymy z czasem.

  to wracacie do ogólnej encyklopedii? i newsów na każdy temat? :D jak nie ma co pisać w newsach. xD

  fajny był ten podział ale blizzard kradnie wszystkie nowe noobki, bo maja tam wszystko :P
  ~VeR
  2014/11/04 15:42
 • ~VeR: tak będzie ze wszystkimi działami. Idea jest dobra, z czasem wszyscy się przyzwyczają. Aktualnie trwają prace nad filtrowaniem newsów na głównej. Będziecie mogli wybrać jakie newsy Was interesują itp.

  Zmieniamy formę, ponieważ chcemy się rozwijać, niestety tworzenie od nowa serwisu dla każdej gry Blizzarda jest według nas mało nowoczesne. Za dużo klikania, za dużo szukania itp. Chcemy w jednym miejscu skupiać wszystkich fanów gier Blizzarda.

  Jak wszystko nowe, trzeba czasu, żeby się przyzwyczaić.

  Początkowo chciałem całkowicie usunąć stronę diablo3.net.pl, jednak po namyśle, niech zostanie dla potomnych ;-)
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2014/11/04 15:47
 • mi tam nawet pasuje, bo i tak interesują mnie wszystkie newsy :D ale fajnie się klikało po kolei po każdej stronie :)
  ~VeR
  2014/11/04 15:51
 • ~VeR: Może i fajnie, ale musimy myśleć przyszłościowo :-)

  Wierzę, że spodoba się nowa forma serwisu głównego.
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2014/11/04 15:54

Pozostałe nowości